Upcyklovaná kabelka béžová

Představujeme vám upcyklovanou kabelku v nadčasovém designu, která vdechla nový život zbytkům našich látek. Díky jejímu béžovému provedení ji lehce zkombinujete s dalšími kousky svého kapsulového šatníku. Navíc toho pojme opravdu hodně a díky zavírání na zip, který je po celé její délce, se do ní lehce dostanete. Uvnitř látkové kabelky najdete menší kapsičku na zip a přihrádky na klíče, rtěnku a další nezbytnosti.

1 290 Kč
Skladem

Naši udržitelnou značku máte pravděpodobně spojenou především s oblečením, ale je jasné, že nezbytnou součástí každého šatníku je také kabelka, a tak se zrodila myšlenka na první upcyklovaný módní doplněk


V procesu výroby oblečení nám zůstává spousta zbytků látek, které jsme doposud darovali nebo využívali k tvorbě dalších vzorků. Tentokrát jsme se ale rozhodli využít zbytkové textilní odstřižky skutečně na maximum, a tak vznikla naše první upcyklovaná kabelka. Je minimalistická, nadčasová, precizně zpracovaná a lehoučká. Na vnitřní stranu jsme našili praktickou kapsičku na zip a další dvě otevřené přihrádky na nezbytnosti.

 

Navrženo a vyrobeno s láskou v České republice.

Materiál: příjemná tkanina 

Složení materiálu: 64% recyklovaný polyester, 34% viskóza, 2% elastan 

Původ materiálu: EU

 

Rozměry kabelky: 

Kategorie: Pánská kolekce