O nás

1920x600px-banner_onas2

 

Nápad na vytvoření produktů vycházel z jednoduché potřeby a touhy dopřát si oblečení, kde nemusíte dělat kompromisy. Nadčasové oblečení, co se bude krásně nosit déle než jednu sezónu a bude vyrobeno z opravdu kvalitních materiálů.

Moc krátké rukávy. Moc široké rukávy. Příliš dlouhé. Nesmyslně široké. Bláznivé barvy. Trendy střihy, které za rok nepůjdou nosit. Svetr, co kouše. Po prvním praní se nenávratně a nenositelně srazí. Nekombinovatelné kousky, které budou každé ráno smutně koukat ze skříně. Když jste vysoká, všechno je krátké. To stačilo.

Hlavním cílem je vytvořit takové kousky, které budou prostě a jednoduše perfektně sedět. Konfekční tabulky jsou pro nás neznámý výraz, jde o to, abyste se cítila bezvadně a svá.

 

EXKLUZIVITA. POHODLÍ. ORIGINALITA. NADČASOVOST.

 

Naše výrobky jsou šity v Plzeňském kraji, ručně, a hlavně s láskou. Může se stát, že se nějaká velikost nebo barva vyprodá, ale my se budeme snažit co nejdříve ušít a poslat oblečení k vám. Jedná se ale o limitované série, to abyste měla ten svůj kousek jedinečný. Věříme, že se vám naše kardigany budou pohodlně nosit a budou vám dělat dlouhou dobu radost.